Sjölins Gymnasium Göteborg

Adress: Erik Dahlbergsgatan 1, 411 26 Göteborg
Telefon: o31-339 45 80
E-post: goteborg@sjolinsgymnasium.se

Rektor: Jonas Kornbrink
E-post: jonas.kornbrink@sjolinsgymnasium.se

Sjölins Gymnasium Kungsholmen

Adress: Sysslomansgatan 18 112 41 Stockholm
Telefon: 08-462 27 62
E-post: kungsholmen@sjolinsgymnasium.se

Rektor: Christian Lagström
E-post: christian.lagstrom@sjolinsgymnasium.se
Tel: 0725-62 84 62

Sjölins Gymnasium Nacka

Adress: Experimentgatan 7, 131 54 Nacka
Telefon: 08-555 862 00 (Telefontid 08:00-12:00)
E-post: nacka@sjolinsgymnasium.se

Rektor: Ingrid Crabo
E-post: ingrid.crabo@sjolinsgymnasium.se

Sjölins Gymnasium Sjöstaden

Adress: Hammarby Fabriksväg 23, 112 51 Stockholm
E-post: sjostaden@sjolinsgymnasium.se

Skolan startar till hösten 2018
För frågor – kontakta verksamhetschef Joakim Molander
E-post: joakim.molander@sjolinsgymnasium.se
Telefon: 0702-89 01 51

Sjölins Gymnasium Södermalm

Adress: Sandbacksgatan 10, 116 21 Stockholm
Telefon: 08-452 82 50 – huvudnumret tillfälligt ersatt av: 070-351 9985
E-post: sodermalm@sjolinsgymnasium.se

Rektor: Nurcan Aydin
E-post: nurcan.aydin@sjolinsgymnasium.se

Sjölins Gymnasium Örebro

Adress: Fredsgatan 17, 703 62 Örebro
E-post: orebro@sjolinsgymnasium.se

Skolan startar till hösten 2018
För frågor – kontakta verksamhetschef Joakim Molander
E-post: joakim.molander@sjolinsgymnasium.se
Telefon: 0702-89 01 51


Verksamhetschef Sjölins Gymnasium AB

Joakim Molander
Telefon: 0702-89 01 51
E-post: joakim.molander@academedia.se